Eu zic sa nu vorbiti fara sa stiti toate datele. Nici prefectul nici dumnevoastra domnule Tolontan.
Stiti cumva cum s-a facut A2? de ce nu a castigat licitatia UMB ?
va spun eu in caietul de sarcini era cerinta * firma cu experienta in domeniu* la vremea aceia nu exista firma romanesca cu experienta concluzia? doar firme straine. Autostrada Bucuresti-Brasov licitatie castigata de UMB inainte de a ajunge Base la Min. Trans.
Cand a ajuns min. Base a rupt contractul desi se facuse org. de santier
La ora 1.30 noaptea se doarme, Nu lucrezi la conducte de gaz, vizibilitate scăzută, pericol mare de explozie, mai ales știind că acolo e magistrală de gaz, trebuia echipă specializată să lucreze. În videoclip se vede că Explozia a fost ca o Bombă Nucleară !
Ce știu autoritățile de au decis, fără nicio anchetă, că „mortul e de vină” pentru deflagrația din Călimănești
« Înapoi la articol
ssLazio 21.09.2023, 17:29
Putem sa avem si zile in care reporterii nu vor mai transmite stiri care contin victime?
GeorgeDaniel3 21.09.2023, 17:34
Eu zic sa nu vorbiti fara sa stiti toate datele. Nici prefectul nici dumnevoastra domnule Tolontan. Stiti cumva cum s-a facut A2? de ce nu a castigat licitatia UMB ? va spun eu in caietul de sarcini era cerinta * firma cu experienta in domeniu* la vremea aceia nu exista firma romanesca cu experienta concluzia? doar firme straine. Autostrada Bucuresti-Brasov licitatie castigata de UMB inainte de a ajunge Base la Min. Trans. Cand a ajuns min. Base a rupt contractul desi se facuse org. de santier
Zaraza05 21.09.2023, 17:36
Au căutat un vinovat pentru a termina scandalul
michaelsalcau 21.09.2023, 17:56
Calimănesti ie-n Vrancea sau Vâlcea ? Sau să ie două ?
ssLazio 21.09.2023, 18:26
Cam repede s-au tras concluziile.
Shushu12 21.09.2023, 18:44
vai de capul meu.... nu se poate asa ceva
mariussorin75 21.09.2023, 19:06
Nu cred ca au finalizat ancheta exploziei de noaptea trecuta, nu cred ca vor reusi vreo daca la cum merg lucrurile
MirunaI 21.09.2023, 19:08
Atât știu autoritățile să facă aici
IulianH6 21.09.2023, 19:33
La ora 1.30 noaptea se doarme, Nu lucrezi la conducte de gaz, vizibilitate scăzută, pericol mare de explozie, mai ales știind că acolo e magistrală de gaz, trebuia echipă specializată să lucreze. În videoclip se vede că Explozia a fost ca o Bombă Nucleară !
nicoleta1 21.09.2023, 20:32
D e unde stie prefectul exact ce s-a intimplat,de la birou
‹ 1 2 3 4 5 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.