| Opinii

Ce știu autoritățile de au decis, fără nicio anchetă, că „mortul e de vină” pentru deflagrația din Călimănești

« Înapoi la articol

Comentarii (43)
Avatar comentarii

ssLazio 21.09.2023, 17:29

Putem sa avem si zile in care reporterii nu vor mai transmite stiri care contin victime?

Avatar comentarii

GeorgeDaniel3 21.09.2023, 17:34

Eu zic sa nu vorbiti fara sa stiti toate datele. Nici prefectul nici dumnevoastra domnule Tolontan. Stiti cumva cum s-a facut A2? de ce nu a castigat licitatia UMB ? va spun eu in caietul de sarcini era cerinta * firma cu experienta in domeniu* la vremea aceia nu exista firma romanesca cu experienta concluzia? doar firme straine. Autostrada Bucuresti-Brasov licitatie castigata de UMB inainte de a ajunge Base la Min. Trans. Cand a ajuns min. Base a rupt contractul desi se facuse org. de santier

Avatar comentarii

Zaraza05 21.09.2023, 17:36

Au căutat un vinovat pentru a termina scandalul

Avatar comentarii

michaelsalcau 21.09.2023, 17:56

Calimănesti ie-n Vrancea sau Vâlcea ? Sau să ie două ?

Avatar comentarii

ssLazio 21.09.2023, 18:26

Cam repede s-au tras concluziile.

Avatar comentarii

Shushu12 21.09.2023, 18:44

vai de capul meu.... nu se poate asa ceva

Avatar comentarii

mariussorin75 21.09.2023, 19:06

Nu cred ca au finalizat ancheta exploziei de noaptea trecuta, nu cred ca vor reusi vreo daca la cum merg lucrurile

Avatar comentarii

MirunaI 21.09.2023, 19:08

Atât știu autoritățile să facă aici

Avatar comentarii

IulianH6 21.09.2023, 19:33

La ora 1.30 noaptea se doarme, Nu lucrezi la conducte de gaz, vizibilitate scăzută, pericol mare de explozie, mai ales știind că acolo e magistrală de gaz, trebuia echipă specializată să lucreze. În videoclip se vede că Explozia a fost ca o Bombă Nucleară !

Avatar comentarii

nicoleta1 21.09.2023, 20:32

D e unde stie prefectul exact ce s-a intimplat,de la birou

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.