„Asa nu se poate face performanta, cel putin nu din punctul meu de vedere. Poate ca altcineva ar putea lucra in conditiile astea, dar eu sunt tributar unui mod de lucru care a dat rezultate si pe care nu mi-l pot schimba. Timpul este prea scurt pentru experimente si trebuie sa se ia o decizie, pentru ca asa nu se mai poate”, a declarat Belu (foto).
Gimnastele Catalina Ponor si Floarea Leonida au mers, sambata noaptea, la un club din Bucuresti, de unde s-au intors la ora 4.00 dimineata. Sportivele nu au cerut permisiunea antrenorilor Octavian Belu si Mariana Bitang. Tehnicienii au informat Federatia Romana de Gimnastica (FRG), care urmeaza sa analizeze cazul in cursul zilei de azi.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.