Tânărul de 29 de ani din Marea Britanie se afla în vacanță în Cipru. A mers la plajă, s-a așezat pe șezlong, cu ochelarii de soare pe ochi și a adormit, cu iPhone-ul lipit pe piept. A uitat să se dea cu cremă, astfel că, după două ore, s-a trezit bronzat, și cu o urmă albă pe piept, din cauza telefonului. Pe piept i se vedea inclusiv urma firului de la căști, scrie mirror.co.uk.

Trecătorii s-au amuzat când i-au văzut „modelul”, iar prietenii săi l-au fotografiat și au răspândit imaginile pe rețelele de socializare.

VEZI IMAGINILE AICI.

 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.