| Ştiri | Știri România

Proprietarii celor 12 hectare retrocedate din Parcul IOR, amendați de Primăria Capitalei cu 35 milioane de euro pentru reducerea spațiului verde

« Înapoi la articol

Comentarii (31)
Avatar comentarii

lipanileana 31.10.2023, 12:07

Foarte bine ,insfârșit o poliție locală care-și face datoria.

Avatar comentarii

akafreak88 31.10.2023, 12:10

ati amendat o baba de 94 de ani cu 35 de milioane de euro? :))) pai pe baba nici pana in ziua de azi nu ati reusit sa o gasiti, cum ii aplicati amenda?

Avatar comentarii

Frumosul1 31.10.2023, 12:15

Amendă de 35 milioane de euro mi se pare foarte mult dar nu trebuiau să reducă spațiile verzi București este cel mai poluat oraș

Avatar comentarii

ionels 31.10.2023, 12:48

Pai le cumpara si ei numa sa fie cumparate.

Avatar comentarii

adistefanel 31.10.2023, 12:50

Parcurile trebuie sa ramana parcuri! Avem nevoie de cat mai mult spatiu verde pentru sanatate!

Avatar comentarii

bituca 31.10.2023, 13:11

Nu plătește nimeni amenda.

Avatar comentarii

Shushu12 31.10.2023, 13:12

asa merita sincer...!!!!!

Avatar comentarii

Shushu12 31.10.2023, 13:12

nu te intereseaza sa ai grija de un spatiu al tau ....

Avatar comentarii

Shushu12 31.10.2023, 13:13

nu este normal asa ceva ......

Avatar comentarii

ssLazio 31.10.2023, 13:29

Totusi, cam exagerata amenda.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.