| Ştiri | Știri România

Proprietarii celor 12 hectare retrocedate din Parcul IOR, amendați de Primăria Capitalei cu 35 milioane de euro pentru reducerea spațiului verde

« Înapoi la articol

Comentarii (31)
Avatar comentarii

Stoiae 31.10.2023, 15:45

De ce sa mai avem și noi un spațiu verde? Tăiem tot,defrișat tot și după ne plângem.

Avatar comentarii

Zhv123 31.10.2023, 15:57

Cred că este o știre de ochii lumii! Să amendezi cu 35 de milioane de euro ? este o bătaie de joc la adresa societății,nu cred in această știre!! Ar fi bine să fie așa...

Avatar comentarii

nasty1 31.10.2023, 16:11

O veste proasta pentru N. Dan: sunt mari sanse ca, daca va contesta amenda in justitie, mafia imobiliara sa aiba succes. Viitorii pensionari speciali, judecatorii, sunt parte a mafiei PSD-PNL, ocrotitoarea mafiei imobiliare.

Avatar comentarii

nicoleta1 31.10.2023, 17:58

Foarte bine ,si-au batut joc de bucuresteni

Avatar comentarii

justitiarul1 31.10.2023, 17:59

incet incet, rasare un mall sau un complex rezidential

Avatar comentarii

nicoleta1 31.10.2023, 18:00

Orasele,mai ales orasele mari au mare nevoie de spatii verzi

Avatar comentarii

ginx 31.10.2023, 18:21

Asta ține mai mult de imagine, chiar dacă e corectă. In realitate amenda nu o sa fie plătită niciodată, o să fie contestă în instanță și tot asa

Avatar comentarii

Perrrkele 01.11.2023, 10:47

Foarte bine! E un început! Probabil nu vor plăti niciodată.

Avatar comentarii

hurricane 01.11.2023, 10:52

sa vedem ce spune justitia, nu mar mira prea tare sa ii aud pe uni - venea un oarecare nicusor noaptea si dadea foc la copaci, apoi venea cu excavatorul si ii scotea.

Avatar comentarii

MoarteTradatorilorDeTara 01.11.2023, 12:33

***

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.