| Ştiri | Știri România

Proprietarii celor 12 hectare retrocedate din Parcul IOR, amendați de Primăria Capitalei cu 35 milioane de euro pentru reducerea spațiului verde

« Înapoi la articol

Comentarii (31)
Avatar comentarii

CC69 01.11.2023, 12:37

In sfarsit avem un primar care nu apara interesele mafiotilor. Bravo Nicusor!

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.