| Ştiri | Știri România

Balanța aderării la UE. Câștig de 65 de miliarde de euro pentru România. „Dacă vrem să vedem cum ar fi arătat țara noastră fără UE, ar trebui să mergem în Republica Moldova”

« Înapoi la articol

Comentarii (40)
Avatar comentarii

BlueHack 28.04.2024, 12:10

Câte miliarde au scos multinaționalele din România în timpul ăsta? Câte păduri a tăiat Holzindustrie Schweighofer? Și de ce nu am fi ajuns ca Elveția, care nici ea nu este în UE?

Avatar comentarii

nobody 28.04.2024, 12:18

Parca 70 de miliarde e gaura data de catzu, nu-i asa? Economie 0, industrie 0, productie 0, traim din cersit fonduri europene!

Avatar comentarii

ciobanudorin_2006 28.04.2024, 12:52

Balanta ? Suntem cerșetori?Dacă i ar fi dus capul pe ai nosti aleși eram departe doar ca săracii de ei nu știau cum sa facă artificii ptr ei și familiile lor nu ptr restul romanilor.Saraca tara bogata a ajuns România eșuată.

Avatar comentarii

Horea33 28.04.2024, 13:19

Astfel ne dăm seama de dimensiunea furtului din România!

Avatar comentarii

Hund 28.04.2024, 13:53

Păi dacă este așa dulce viața în România, nu înțeleg de ce guvernul României a mai făcut datorii la FMI??? Faceți și un articol despre datoriile pe care România le are să înțelegem și noi ce au făcut cu banii ??

Avatar comentarii

Abel1974 28.04.2024, 14:59

Voi scrieți doar ce-au dat,dar cat am dat și cat o să mai dăm nu scrieți,nimeni nu-ți dă gratis nimic.

Avatar comentarii

RudyTorr 28.04.2024, 15:50

Republica Moldova,dă lecții de moralitate și credință Ortodoxă, UE,care este decazută moral și religios. Degeaba am crescut economic,dacă ne-am secătuit duhovnicește și moral !

Avatar comentarii

dante69 28.04.2024, 16:41

Dar cu prețul depopularii și al pierderii suveranității. Sint absolut sigura ca la finalul acestui ciclu istoric pe care l-as numi "ocupația occidentala" a tarii vom arata ca nație mult mai rau dacat după experimentul bolsevic sfârșit în 89.

Avatar comentarii

demostene1 28.04.2024, 17:44

Comentariile de aici arata fix ce se spune în articol despre educația celor anti UE haha.

Avatar comentarii

demostene1 28.04.2024, 17:45

XhX13   •  19.09.2024, 14:06

Tu trompetă ai amenințat cu necreștinii!

Ce vrei mă? Sa se facă n gard sa nu plece românii în străinătate? Crezi că românii nu plecau mai devreme de bine ce o duceau? Haha

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.