Un barbat de 41 de ani, din Tanacu, Vaslui, a fost salvat de medicii de la Spitalul Sf. Spiridon din Iasi, dupa ce fusese adus cu gatul taiat. Medicii sustin ca in momentul in care a fost gasit de tatal sau, capul barbatului era aproape desprins de corp. A fost adus de urgenta la spital, unde victima a intrat imediat in operatie. O echipa de medici orelisti a petrecut mai bine de trei ore pentru a-i salva viata.


Cazul barbatului din Tanacu a reusit sa-i impresioneze pe medici, care au spus ca taietura sectionase traheea si se intindea pana aproape de zona cervicala. Politistii incearca sa afle daca cineva i-a retezat gatul sau daca barbatul a incercat sa-si ia zilele.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.