0-186977-da.jpg0-186978-d.jpg După mai multe relaţii eşuate, Daniela Gyorfi nu vrea să mai audă de iubire. Dacă în urmă cu câteva săptămâni, fostul iubit al acesteia, George Tal mărturisea că s-a împăcat cu cântăreaţa şi că au o „relaţie modernă fără complicaţii” , artista susţine că nu şi-a reluat povestea de dragoste cu împresarul său şi că între ei nu există decât o relaţie strict profesională.

„Este impresarul meu şi atât. Nu ne-am împăcat, nu suntem împreună. Eu sunt un om care munceşte, mă întreţin singură de o viaţă şi am grijă de mama mea, care este bolnavă, deci nici timp nu am ca să-mi fac un alt iubit. Cu George am păstrat o relaţie de afaceri. El este de atat timp omul care se ocupa de spectacolele mele, avem o firmă împreună şi este păcat să stricăm nişte lucruri bune pe care le-am facut amândoi doar pentru că nu mai avem o relatie”, a declarat Daniela Gyorfi pentru Gardianul.

Daniela Gyorfi şi George Tal s-au despărţit în luna februarie a acestui an, după trei ani de amor. Chiar dacă lucrurile în plan personal s-au degradat între ei, aceştia au continuat să fie  foarte apropiaţi. Dacă sunt sau nu împreună, doar ei ştiu. Cert este că sunt de nedespărţit.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.