Raluca despre barbatii din viata ei

„Pe tata (n.r. – Mircea Sandu) l-a socat putin vestea relatiei dintre mine si Walter si-l inteleg. I-am spus insa: „Priveste, sunt iar fericita, joc iar tenis, deci intelege ca iubesc””.
„Ion Ion Tiriac e un baiat foarte inteligent pe care-l apreciez in special pentru capacitatea sa intelectuala. Are insa niste principii de viata diferite de ale mele”.
„Carlos Moya e un superbaiat. Destinul a vrut altceva decat noi doi. Am decis sa nu ne mai vedem o saptamana, fara sa ne certam in prealabil. Au trecut insa cateva luni pana la revedere si atunci am inteles ca totul se terminase”.

Walter Zenga despre viata sa

„Raluca si cu mine ne simtim bine impreuna. Mai multe nu va pot spune despre viata mea particulara. Nu am venit in Romania pentru a uita o alta femeie, cum au scris ziarele italiene. E o prostie. Trecutul e istorie si nu-mi place sa ma gandesc la esecuri. Prefer prezentul pentru ca ma simt foarte bine. Cred ca principala mea calitate e faptul ca sunt onest. Nu stiu daca sunt un barbat inteligent sau frumos, insa pot merge pe strada fara sa-mi fie frica de nimeni si nimic”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.