Daniel, fiul regretatei vedete Playboy Anna Nicole Smith, s-a sinucis de frica sa nu piarda dragostea mamei sale. Aceasta e concluzia anchetatorilor care s-au ocupat de moartea tanarului de 20 de ani, sustine publicatia National Enquirer.


Conform sursei citate, Daniel Smith, care a murit in luna septembrie 2006 in Bahamas, in camera de spital a mamei sale, s-a sinucis luand o supradoza de metadona. Se pare ca tanarul, care se despartise de iubita sa, suferea de o depresie puternica. Temandu-se ca din cauza surorii lui, Dannielynn, care se nascuse de trei zile, va pierde si dragostea mamei sale, a hotarat sa isi puna capat zilelor. ‘A fost sinucidere curata. Venirea pe lume a micutei l-a impins pe Daniel pe marginea prapastiei’, a declarat un fost agent FBI pentru National Enquirer.

Expertii au dezvaluit recent ca drogul care l-a omorat de fapt pe fiul Annei Nicole a fost metadona, un calmant foarte puternic prescris in general celor care isi revin dupa o dependenta de heroina.

De altfel, prietenii lui Daniel au declarat ca a-cesta nu era un consumator de stupefiante, dar gandul ca va fi privat de iubirea mamei sale l-a impins sa ia doza letala din medicamentele pe care Anna le tinea in geanta sa.


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.