| Ştiri | Știri România

Bărbat rănit, după un foc aprins de oamenii străzii în două vagoane de tren dezafectate, în Cluj

« Înapoi la articol

Comentarii (23)
Avatar comentarii

Luntrasul 07.01.2024, 14:23

Astfel de evenimente nu trebuie sa se intample.

Avatar comentarii

piciusz 07.01.2024, 15:17

saracii de ei n-au avut discernamant

Avatar comentarii

MoSi202 07.01.2024, 15:20

Bine că nu a fost ceva mai grav!

Avatar comentarii

asdqaz 07.01.2024, 15:30

ar trebui blocate sa nu poata intra

Avatar comentarii

ssLazio 07.01.2024, 15:40

Intr-o tara plina de paza sunt cam multe zone abandonate.

Avatar comentarii

lipanileana 07.01.2024, 15:56

Bieții de ei ,au încercat și ei să se încălzească .

Avatar comentarii

Claudea 07.01.2024, 16:40

Trebuiesc blocate toate caile de intrare. Oamenii strazii sa aiba locuri de dormit macar pe timp de noapte.

Avatar comentarii

Vale25 07.01.2024, 16:51

Din păcate, la noi nu sunt centre speciale pentru oamenii străzii...

Avatar comentarii

Vale25 07.01.2024, 16:52

Ei au vrut să se încălzească, însă se putea termina tragic incidentul...

Avatar comentarii

nicoleta1 07.01.2024, 17:36

Au vrut sa se incalzeasca ,dar puteau produce mult rau

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.