« Înapoi la articol
Andreeafunduc 07.01.2024, 18:12
Mda...cu siguranta nu asta era intentia dar uite ca...
Gore24 07.01.2024, 18:45
Bieții oameni au vrut să se încălzească. Bine că nu a fost mai rău.
sorinzainescu68 07.01.2024, 19:43
Bine că nu a fost ceva grav
Narcisu 07.01.2024, 20:15
In altă parte nu puteau să facă focul,decit in vagoane..
Simona.T 07.01.2024, 21:50
Bine ca a scapat cu viata...
mariussorin75 07.01.2024, 22:12
destul de riscante genul asta de incidente
EmiM 07.01.2024, 23:24
Niste oameni fără minte .
bituca 08.01.2024, 09:04
A venit frigul si fac focul sa se incalzesca acesti oameni ai strazii.
Aura1 08.01.2024, 09:19
Incredibil, au provocat atâta pagube, mai bine mergeau la un adăpost.
Alex.59 08.01.2024, 10:14
Sunt și ei oameni amărâți, până la urmă... ?
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.
Bărbat rănit, după un foc aprins de oamenii străzii în două vagoane de tren dezafectate, în Cluj
« Înapoi la articol
Andreeafunduc 07.01.2024, 18:12
Mda...cu siguranta nu asta era intentia dar uite ca...
Gore24 07.01.2024, 18:45
Bieții oameni au vrut să se încălzească. Bine că nu a fost mai rău.
sorinzainescu68 07.01.2024, 19:43
Bine că nu a fost ceva grav
Narcisu 07.01.2024, 20:15
In altă parte nu puteau să facă focul,decit in vagoane..
Simona.T 07.01.2024, 21:50
Bine ca a scapat cu viata...
mariussorin75 07.01.2024, 22:12
destul de riscante genul asta de incidente
EmiM 07.01.2024, 23:24
Niste oameni fără minte .
bituca 08.01.2024, 09:04
A venit frigul si fac focul sa se incalzesca acesti oameni ai strazii.
Aura1 08.01.2024, 09:19
Incredibil, au provocat atâta pagube, mai bine mergeau la un adăpost.
Alex.59 08.01.2024, 10:14
Sunt și ei oameni amărâți, până la urmă... ?
‹ 1 2 3 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.