| Ştiri | Știri România

Bărbat rănit, după un foc aprins de oamenii străzii în două vagoane de tren dezafectate, în Cluj

« Înapoi la articol

Comentarii (23)
Avatar comentarii

Andreeafunduc 07.01.2024, 18:12

Mda...cu siguranta nu asta era intentia dar uite ca...

Avatar comentarii

Gore24 07.01.2024, 18:45

Bieții oameni au vrut să se încălzească. Bine că nu a fost mai rău.

Avatar comentarii

sorinzainescu68 07.01.2024, 19:43

Bine că nu a fost ceva grav

Avatar comentarii

Narcisu 07.01.2024, 20:15

In altă parte nu puteau să facă focul,decit in vagoane..

Avatar comentarii

Simona.T 07.01.2024, 21:50

Bine ca a scapat cu viata...

Avatar comentarii

mariussorin75 07.01.2024, 22:12

destul de riscante genul asta de incidente

Avatar comentarii

EmiM 07.01.2024, 23:24

Niste oameni fără minte .

Avatar comentarii

bituca 08.01.2024, 09:04

A venit frigul si fac focul sa se incalzesca acesti oameni ai strazii.

Avatar comentarii

Aura1 08.01.2024, 09:19

Incredibil, au provocat atâta pagube, mai bine mergeau la un adăpost.

Avatar comentarii

Alex.59 08.01.2024, 10:14

Sunt și ei oameni amărâți, până la urmă... ?

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.