« Înapoi la articol
ionels 08.01.2024, 10:35
Degeaba le-a facut dosar. Nu are ce sa le faca.
laurlaur2180 08.01.2024, 11:53
Unde nu este minte, vai de...capul lor!
Ana.m. 12.01.2024, 16:33
Vai de capul lor..........
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.
Bărbat rănit, după un foc aprins de oamenii străzii în două vagoane de tren dezafectate, în Cluj
« Înapoi la articol
ionels 08.01.2024, 10:35
Degeaba le-a facut dosar. Nu are ce sa le faca.
laurlaur2180 08.01.2024, 11:53
Unde nu este minte, vai de...capul lor!
Ana.m. 12.01.2024, 16:33
Vai de capul lor..........
‹ 1 2 3
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.