Pe lângă actorie, Cătălina Grama, alias Jojo, este pasionată şi de poezie. Invitată la Info Pro, Jojo a mărturisit că obişnuieşte să scrie poezii din copilărie şi este foarte mândră de operele ei.

„Tatăl meu scrie foarte bine şi eu la rândul meu scriu poezii, încă din copilărie. Când eram mică aveam două pasiuni: scrisul şi pictura. În ultimii doi ani mi-am reluat prima pasiune şi am adunat 40 de poezii pe diverse teme. Nu ştiu însă dacă le voi publica, însă voi continua să scriu”, a declarat actriţa, care aşteaptă cu nerăbdare premiera filmului „Poker„, cu care şi-a făcut debutul în cinematografie.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.