| Ştiri | Știri Externe

Război în Ucraina, ziua 730 | Zelenski spune că pregătește o nouă contraofensivă. Atacuri cu drone ruse în regiuni din sud și est

« Înapoi la articol

Comentarii (8)
Avatar comentarii

Frumosul1 23.02.2024, 11:56

Dumnezeu să i ierte pe cei morți imperiul rus calcă pe cadavre

Avatar comentarii

Lascarus 23.02.2024, 16:03

Sper ca de data asta marele si viteazul actoras cersenski sa fie in prima linie cu stindardul, bazooka, mitraliera si tancul intr o mana, iar cu cealalta sa ghideze dronele si rachetele patrioate

Avatar comentarii

DMV75 23.02.2024, 16:30

Comediantul mediocru Zelsky nu este lipsit de umor...Doar ca incepe sa semene tot mai mult cu Hitler. Cu toate ca pierdea pe toate fronturile, lansa ofensive, Ardeni, Balaton, ofensive care au consumat si ultimele resurse ale Germaniei. La fel si comediantul, peste noapte a devenit starteg de geniu, vrea sa lanseze noi ofensive, care la final, ii vor duce pe rusi la Kiev si pe el In Statele Ipocrite ale Americii unde, poate trai linistit cu banii proveniti din coruptia generalizata al carui principal beneficiar este. Cat despre paritatea 1/5 si doar 9000 de soldati ucrainieni morti, asta da gluma. Pe care nu o crede nimeni, nici macar el. Singurul adevar spus de comediant este acela ca ucrainienii nu vor ramane pe loc. Adevarat, se vor retrage.

Avatar comentarii

Sfantul_Cuvios_Pafnutie 23.02.2024, 17:39

Horea33   •  27.06.2024, 06:46

Gazelele nu votează... Gazele mai sunt în Africa multe. Bravo primarului că nu a anulat festivalul!

Numai până la Kiev? Păi nu era vorba că dăm NATO înapoi la 1989? Dezarmăm europenii, facem baze rusești care să "protejeze" populaţia (şi mai ales maşinile de spălat şi frigiderele lor) prin toată Europa, denazificăm şi reeducăm etc. Ori suntem imperiu, ori nu suntem imperiu, ce naiba!

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 23.02.2024, 20:53

K476   •  27.06.2024, 01:41

Tovarasa Diana, doar femeile crestine au o cruce de dus. Dar si acestea au liberul arbitru. Christos ne spune ce sa facem daca vrem sa ajungem in Rai. Cu ce S-a schimbat Christos? Pretentiile tale sunt absurde. Du-te la Seful parintelui sa ii spui sa se schimbe. Injura-L si blesteam-L, nu te opri aici, nu esti prima care vrea un Dumnezeu sa-i stea la dispozitie.

Asta vei face tu, de partea lui Vladimir Vladimirovici, invelit in steagul american.

Avatar comentarii

Lascarus 23.02.2024, 23:09

K476   •  27.06.2024, 12:59

Un caz clasic de expunere a politiei locale la relatiile de prietenie, rudenie, vecinatate samd. Acest caz trebuia instrumentat in mod clasificat de un centru aflat la min 2-300 km.

Volo, mai traiesti, mah? Ia spune, cum a fost la cumparaturi , la milano? Doamna, copiii, bunicii sunt bine, mah? N ai inghetat in buncar? Iti tine de cald steagul vostru sau asta i vesmantul ultim?

Avatar comentarii

Lascarus 23.02.2024, 23:11

Horea33   •  27.06.2024, 06:46

Gazelele nu votează... Gazele mai sunt în Africa multe. Bravo primarului că nu a anulat festivalul!

Te inseli, a zis un lucru si mai naspa- ucrainejii vor lupta pana la ultimul. Iti dai seama ca nu se baga si pe el in ecuatie, dar si ca asta le doreste

Avatar comentarii

MironCozma 24.02.2024, 06:11

Imi place cum fac ei planuri de pace fara Rusia. Speram ca noua super ofensiva sa fie plina de succesuri, da sa fie ceva serios.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.