„Încerc să duc la bun sfârşit un album pe care l-am lansat cu puţin timp în urmă, am filmat un concert 3D, ceea ce este o premieră practic în România. Ideea este să ofer fanilor o experienţă deosebită. De abia aştept să prezint lumii acest concert de care sunt foarte mândră şi de album în sine”, a declarat Lori într-un interviu oferit site-ului replicavedetelor.ro.

În ceea ce priveşte silueta, cântăreaţa este adepta unui stil de viaţă echilibrat. Pentru vedetă, dietele nu reprezintă cheia succesului unui corp armonios deoarece privaţiunile alimentare creează frustrări.

„Mănânc orice, cred că dietele în general creează frustrări, cred că orice dietă îţi creează până la urmă o lipsă pe care după aia organismul o compensează. De aceea am încercat să îmi echilibrez dieta, să mănânc din toate ca să nu poftesc şi poftele alea să le plătesc după aia. Mai fac yoga, dar din păcate fac doar acasă pentru că în Bucureşti nu prea sunt multe centre.”

Citeşte şi: Florin Grozea:”Loredana Groza vine mereu cu ceva nou”

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.