4196-194791-32fatalumoni.jpg4196-194792-32public.jpgPrima ediţie a noului sezon difuzat la PRO TV a fost urmărit de două milioane şi jumătate de telespectatori, toţi curioşi, probabil, să vadă cum se vor descurca cele opt perechi, dar mai ales doamna Columbeanu. Ei bine, Monica a avut emoţii mari. Înainte să intre pe ringul de dans, frumoasa brunetă s-a retras într-un colţ şi s-a rugat.

Valsul i-a ieşit excelent, dar “dansul Michael Jackson” nu prea i-a reuşit, fapt remarcat şi de juriu. Pe tot parcursul serii, vedeta a fost susţinută din gradenă de familia ei: soţul, Irinel Columbeanu, fetiţa ei, Irina, sora, Ramona Gabor, dar şi socrul ei, Columbeanu senior.

4196-194797-32duelistii.jpg

4196-194793-32frumu.jpg

Monica a scăpat ca prin urechile acului de duel, la care au fost condamnate până la urmă cuplurile de dansatori formate din Andreea Mantea-Daniel Lazăr şi Tania Budi-Adrian Mureşan. Ei se vor confrunta vinerea viitoare, şi doar una dintre perechi va rămâne în “competiţia visurilor”.

4196-194794-32veve.jpgCea mai frumoasă pereche a serii a fost şi cea mai norocoasă. E vorba de Radu Vâlcan, prezentatorul “Poveştirilor adevărate” de la Acasă TV, şi superba lui parteneră, Elena Voscoboinic, care, la final, s-au clasat pe primul loc. Şi Alina Chinie, “Veveriţa” de la “Happy Hour”, a terminat fericită prima ediţie “Dansez pentru tine”, pentru că ea şi partenerul ei au bifat prima notă de 10.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.