„Sus pe bar” este un remix realizat de Dj Grass şi va intra pe albumul „Românisme” – partea a II-a. La filmări au mai participat şi Dj Grass, Sişu, Dj Speak. Cea de-a doua parte a albumului „Românisme” urmează să fie lansată împreună cu Media Pro Music la începutul lunii noiembrie.

Cel mai probabil în noiembrie se va lansa şi albumul lui Alex, „Secret”, iar  în decembrie va avea loc şi un concert de lansare. Puya a început de curând un turneu în care va bifa cele mai importante oraşe.

Vezi programul turneului Puya: Change Tour 2009

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.