si tu crezi ca in USA presedintele omoara capre ? Nu te mai amagi, presedintele nu e al americanilor, el asculta ordinele sefului sau, caci america nu e otara ci o corporatie iar prsediintele unei corporatii nu lucreaza pentru anagajatii corporatiei ci pentru stapinii ei. Cel putin asa este in america. Dar mi se pare ca pste tot e cam asa.
„Scrisori din Rusia” STOC EPUIZAT - caut de 2 ore!
Unde pot cumpara!
Poate m[ ajut[ cineva!
Multumesc!
iar tu ai impresia ca america este altar de moralitate. Inafara de victimele civile nevinovate ale razboiului din Ucraine, pe care le depling sincer, restul e doar ipocrizie occidentala. Iar america este cea mai putin indreptatita sa judece si mai ales sa le faca morala rusilor. Nu mai reiau aici lunga lista a razboaielor provocate si duse de draga voastra america impotriva a nenumarate popoare nevinivate, caci ea e cunoscuta. Asa ca acestia sa taca macar daca au putina decenta, dar nu o fac pentru ca n-au. Una din probleme insa este ca acum, toate televiziunile "indignate" din lumeprimesc imagini cu atacurile odioase ale rusilor impotriva tarii artificial create de URSS (Ucraina), dar in timpul atacurilor miselesti ale americanilor in diferita tari,nu existau imagini, doar niste explozii generice filmate din avion, ca sa nu se vada adevaratele scene cu adevarat odioase ale distrugerilor americane asupra diverselor populatii civile, monumente, cimitire, spitale, scoli, biserici,case
Programul lui Georgescu l-am auzit dar programul sfertodoctei nu l-am auzit. Se pare doar că vrea să dea puteri sporite serviciilor secrete (dintr-o declarație recentă).
Nu sint nici rusii piinea lui Dzeu, dar nici cu americanii nu mi-e rusine. Asa e, violenta e la ea acasa in ameica iar prea multele popoare atacate de ei sint fapte care spun totul. Ipocrizia, minciunile si manipularea prin mass media sint metodele de baza ale "democratiei" americane, canadiene si vest europene. Daca poti urmari canalul de straming american tubitv.com (pate folosind un serviciu VPN) iti recomand sa cauti in Tubi cuvinte ca: lie, control, propaganda, explosive evidence, dark legacy, mkultra, world domination,while the rest of us die,etc. Sint doar citeva documentare extrem de interesante si revelatoare. Recomand si filmul lui Oliver Stone, Ukraine on fire cu dezvaluiri neasteptate despre ucraina.
iar tu ai impresia ca america este altar de moralitate. Inafara de victimele civile nevinovate ale razboiului din Ucraine, pe care le depling sincer, restul e doar ipocrizie occidentala. Iar america este cea mai putin indreptatita sa judece si mai ales sa le faca morala rusilor. Nu mai reiau aici lunga lista a razboaielor provocate si duse de draga voastra america impotriva a nenumarate popoare nevinivate, caci ea e cunoscuta. Asa ca acestia sa taca macar daca au putina decenta, dar nu o fac pentru ca n-au. Una din probleme insa este ca acum, toate televiziunile "indignate" din lumeprimesc imagini cu atacurile odioase ale rusilor impotriva tarii artificial create de URSS (Ucraina), dar in timpul atacurilor miselesti ale americanilor in diferita tari,nu existau imagini, doar niste explozii generice filmate din avion, ca sa nu se vada adevaratele scene cu adevarat odioase ale distrugerilor americane asupra diverselor populatii civile, monumente, cimitire, spitale, scoli, biserici,case
Problema voastră, a propagandei rusofile în România, e că ceea ce fac criminalii și violatorii de copii creștin-ortodoxi rusofili în UCRAINA au făcut și în România începând cu 1940. Au violat (multe copile), au omorât, au jefuit oameni amărâți.
„Scrisori din Rusia” STOC EPUIZAT - caut de 2 ore!
Unde pot cumpara!
Poate m[ ajut[ cineva!
Multumesc!
Noroc ca esti prost si *** și prostia nu doare. Stii pe vremea lui Ceaușescu se dădea 7 ani pt viol
Acum scapa pt ca s *** ca tine. Nu comfunda *** un popor, cu *** carel conduc. Sa mi *** *** daca lmi ai vitat oe Base si John. Fa ti in *** vasectomie că prea sau înmulțit *** în tara asta si ne conduc spre ***.
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
Reacţia Rusiei după tentativa de asasinat asupra lui Trump: SUA să facă „inventarul politicilor sale de incitare la ură”
« Înapoi la articol
Dona1313 15.07.2024, 01:15
sarivisionyahoo.com • 14.07.2024, 14:15
In Rusia presedintele ii omoara pe oameni
si tu crezi ca in USA presedintele omoara capre ? Nu te mai amagi, presedintele nu e al americanilor, el asculta ordinele sefului sau, caci america nu e otara ci o corporatie iar prsediintele unei corporatii nu lucreaza pentru anagajatii corporatiei ci pentru stapinii ei. Cel putin asa este in america. Dar mi se pare ca pste tot e cam asa.
Dona1313 15.07.2024, 01:25
cobra • 06.12.2024, 08:29
„Scrisori din Rusia” STOC EPUIZAT - caut de 2 ore! Unde pot cumpara! Poate m[ ajut[ cineva! Multumesc!
iar tu ai impresia ca america este altar de moralitate. Inafara de victimele civile nevinovate ale razboiului din Ucraine, pe care le depling sincer, restul e doar ipocrizie occidentala. Iar america este cea mai putin indreptatita sa judece si mai ales sa le faca morala rusilor. Nu mai reiau aici lunga lista a razboaielor provocate si duse de draga voastra america impotriva a nenumarate popoare nevinivate, caci ea e cunoscuta. Asa ca acestia sa taca macar daca au putina decenta, dar nu o fac pentru ca n-au. Una din probleme insa este ca acum, toate televiziunile "indignate" din lumeprimesc imagini cu atacurile odioase ale rusilor impotriva tarii artificial create de URSS (Ucraina), dar in timpul atacurilor miselesti ale americanilor in diferita tari,nu existau imagini, doar niste explozii generice filmate din avion, ca sa nu se vada adevaratele scene cu adevarat odioase ale distrugerilor americane asupra diverselor populatii civile, monumente, cimitire, spitale, scoli, biserici,case
Dona1313 15.07.2024, 01:37
guessme • 06.12.2024, 13:43
Programul lui Georgescu l-am auzit dar programul sfertodoctei nu l-am auzit. Se pare doar că vrea să dea puteri sporite serviciilor secrete (dintr-o declarație recentă).
Nu sint nici rusii piinea lui Dzeu, dar nici cu americanii nu mi-e rusine. Asa e, violenta e la ea acasa in ameica iar prea multele popoare atacate de ei sint fapte care spun totul. Ipocrizia, minciunile si manipularea prin mass media sint metodele de baza ale "democratiei" americane, canadiene si vest europene. Daca poti urmari canalul de straming american tubitv.com (pate folosind un serviciu VPN) iti recomand sa cauti in Tubi cuvinte ca: lie, control, propaganda, explosive evidence, dark legacy, mkultra, world domination,while the rest of us die,etc. Sint doar citeva documentare extrem de interesante si revelatoare. Recomand si filmul lui Oliver Stone, Ukraine on fire cu dezvaluiri neasteptate despre ucraina.
TheWizardOfOz 15.07.2024, 01:54
Dona1313 • 14.07.2024, 22:25
iar tu ai impresia ca america este altar de moralitate. Inafara de victimele civile nevinovate ale razboiului din Ucraine, pe care le depling sincer, restul e doar ipocrizie occidentala. Iar america este cea mai putin indreptatita sa judece si mai ales sa le faca morala rusilor. Nu mai reiau aici lunga lista a razboaielor provocate si duse de draga voastra america impotriva a nenumarate popoare nevinivate, caci ea e cunoscuta. Asa ca acestia sa taca macar daca au putina decenta, dar nu o fac pentru ca n-au. Una din probleme insa este ca acum, toate televiziunile "indignate" din lumeprimesc imagini cu atacurile odioase ale rusilor impotriva tarii artificial create de URSS (Ucraina), dar in timpul atacurilor miselesti ale americanilor in diferita tari,nu existau imagini, doar niste explozii generice filmate din avion, ca sa nu se vada adevaratele scene cu adevarat odioase ale distrugerilor americane asupra diverselor populatii civile, monumente, cimitire, spitale, scoli, biserici,case
Problema voastră, a propagandei rusofile în România, e că ceea ce fac criminalii și violatorii de copii creștin-ortodoxi rusofili în UCRAINA au făcut și în România începând cu 1940. Au violat (multe copile), au omorât, au jefuit oameni amărâți.
Cst65. 15.07.2024, 05:29
cobra • 06.12.2024, 08:29
„Scrisori din Rusia” STOC EPUIZAT - caut de 2 ore! Unde pot cumpara! Poate m[ ajut[ cineva! Multumesc!
Noroc ca esti prost si *** și prostia nu doare. Stii pe vremea lui Ceaușescu se dădea 7 ani pt viol Acum scapa pt ca s *** ca tine. Nu comfunda *** un popor, cu *** carel conduc. Sa mi *** *** daca lmi ai vitat oe Base si John. Fa ti in *** vasectomie că prea sau înmulțit *** în tara asta si ne conduc spre ***.
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
‹ 1 2 3
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.