| Ştiri | Știri România

Aproape 800 de români și liderul PSD Argeș se află în Israel, anunță Marcel Ciolacu. „Căutăm variantele ca să-i aducem cât mai repede acasă”

« Înapoi la articol

Comentarii (11)
Avatar comentarii

Frumosul1 07.10.2023, 17:33

Trebuie aduși acasă de acum războiul se va prelungi dacă mai pornește China război cu Taiwan se face război mondial

Avatar comentarii

andreea.online 07.10.2023, 17:47

ionels   •  02.10.2023, 13:09

Fix astia incalca legea..

Mai avem un punct fierbinte pe harta, chiar mai aproape de noi: Kosovo - Serbia ...

Avatar comentarii

sorinzainescu68 07.10.2023, 18:13

Fiind în stare de război aeroporturile sunt închise

Avatar comentarii

ionels 07.10.2023, 18:47

Sa speram ca se întorc cu bine.

Avatar comentarii

MoSi202 07.10.2023, 19:10

Să ajungă toți în țară cu bine !

Avatar comentarii

nicoleta1 07.10.2023, 20:37

Romania trebuie sa gaseasca o modalitate de a-i aduce acasa cit mai repede

Avatar comentarii

Marica13 07.10.2023, 21:56

Era bine sa fie tot psd acolo...era un bine ptr tara.

Avatar comentarii

AlexandraMilu 08.10.2023, 00:25

Căutați variantele cât mai repede! Pentru binele tuturor!

Avatar comentarii

mariussorin75 08.10.2023, 01:12

valeuuuuu, ala de la psd arges adus neaparat ...

Avatar comentarii

andreea.online 08.10.2023, 03:15

robyro   •  02.10.2023, 20:43

Prea tare! Vindea vinos, nenea Plută! Păi la mitingurile cu mulți mici, nu mergea și un vinos?! Ăla cu berea este director pe la parcări sau cimitire, ăla cu pastramă este arhitect șef! ?Ce vă mirați?!

Nu-i asa, ce sincronizare perfecta, in plin scandal Mioveni sa lipseasca judeteanu' ?

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.