Fotografiile pe care femeia de 25 de ani le postează pe contul de socializare sunt de-a dreptul uluitoare, după ce Aubrey a reușit să slăbească 90 de kilograme. Medicii o avertizaseră în urmă cu doi ani că în 15 ani va muri dacă nu va lua măsuri drastice. A reușit să ajungă la o greutate normală, în urma unei operații de micșorare a stomacului și a multor exerciții la sală, numai că nu a scăpat de pielea în exces.

Tânăra însă nu pare prea afectată de asta și își ”poartă” pielea mai ceva ca pe un accesoriu, contrar spuselor ei. Pentru că, deși greutatea la care a ajuns acum este impresionantă, 60 de kilograme, aspectul ei fizic încă lasă de dorit, iar cântăreața speră ca în curând să rezolve și această problemă.

Citește tot materialul pe Unica.ro

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.