Referitor la candidatura lui omului de afaceri Irinel Columbeanu, primarul Sorin Oprescu i-a transmis că este o competiție deschisă, unde „intrarea este liberă, ieșirea e pe brânci”.
„Sunt onorat și mă bazez pe o participare cât mai largă. Eu mă bazez pe inteligența bucureștenilor. Care vor dori să meargă cu mine, bine, care nu vor dori, iarăși bine. Nimeni nu s-a născut primar”, a declarat Sorin Oprescu, potrivit National.

Cât despre candidatura Ioanei Popescu și a altor femei din showbiz, Sorin Oprescu a spus zâmbind că „întotdeauna factorul frumusețe va face bine în peisajul electoral”.
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.