Fiica rockerului Ozzy Osbourne se afla la Miami la un casting de modă, când s-a lovit şi şi-a spart capul. Vedeta a fost transportată de urgenţă la spital, unde medicii i-au acordat primele îngrijiri, apoi au trimis-o acasă alături de mama ei, Sharon Osbourne.
„Pe scurt, mi-am spart capul şi tot leşinam. Acum am fost externată şi a venit mama să mă ia de la spital”, a scris Kelly pe contul său de Twitter.
Un pic mai târziu vedeta le-a mulţumit şi medicilor care au îngrijit-o, tot pe Twitter: „Vreau să le mulţumesc medicilor şi asistentelor de la spitalul Mercy din Miami că au avut atât de multă grijă de mine, sunteţi cu adevărat uimitori”.

Vezi subiectele la matematică la Evaluarea Națională 2026 – ce le-a picat elevilor.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.