Versurile Christinei Aguilera, aruncate la gunoi

Christina Aguilera era cât pe ce să-şi arunce versurile noii melodii la gunoi. Cântăreaţa a simţit plină de inspiraţie în timp ce lua cina într-un restaurant italian din Los Angeles, aşa că s-a apucat să scrie versurile viitoarei ei piese pe un şerveţel. După ce Christina şi soţul ei au terminat de mâncat cina, bineîneţeles că ospătarul a venit şi-a strâns totul, inclusiv şerveţelul cu preţioasele versuri. Cântăreaţa nu a

0-179967-aguilerac.jpgChristina Aguilera era cât pe ce să-şi arunce versurile noii melodii la gunoi. Cântăreaţa a simţit plină de inspiraţie în timp ce lua cina într-un restaurant italian din Los Angeles, aşa că s-a apucat să scrie versurile viitoarei ei piese pe un şerveţel.

După ce Christina şi soţul ei au terminat de mâncat cina, bineîneţeles că ospătarul a venit şi-a strâns totul, inclusiv şerveţelul cu preţioasele versuri.

Cântăreaţa nu a fost atentă când chelnerul a debarasat şi şi-a dat seama că nu mai are bucata de hârtie abia când a vrut să plece. Disperată, blonda a început să-l caute pe cel care a strâns. Norocul ei a fost că a reuşit să-l găsească chiar în timp ce arunca resturile şi a putut să-şi recuperze versurile.

Votează articolul!

micapublicitate.ro
 
ziare powered by Distinct New Media