Baptiste Giabiconi, despre care presa de specialitate pretinde că este cel mai bine plătit model din lume, a explicat cum îşi menţine aspectul fizic, într-un interviu acordat săptămânalului german Bild am Sonntag. “Nu beau, nu fumez şi mă culc cu femei. Iar dimineaţa fac 200 de flotări. Ideal e să le fac pe o femeie”, a declarat Giabiconi, după care a adăugat: “Ok, asta a fost o glumă!”.
“Flotări pe Katy Perry, de exemplu? Este prietena ta sau doar o aventură?”, au întrebat jurnaliştii germani, dorind să verifice zvonul potrivit căruia cântăreaţa americană şi modelul francez ar fi împreună. ”Adevărul este undeva la mijloc. Uneori suntem împreună, alteori nu. Suntem buni prieteni, dar ne vedem rar, pentru că amândoi muncim foarte mult”, a afirmat Baptiste Giabiconi.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.