A ”bifat” relații cu mai multe frumuseți autohtone dar niciuna nu a reușit să-l prindă ”în mreje”, motiv pentru care nu s-a gândit vreo clipă la însurătoare.
După ce s-a despărțit din cauza geloziei acesteia, de ultima sa iubită, actriță în Franța, cea care totuși i-a pus inima pe jar, Alexandru Francu e decis să-i acorde o șansă unei fete simple, de la țară, cât mai naturală, care să nu-i mai lase fond de ten pe pernă, așa cum s-a întâmplat cu multe dintre fostele sale partenere.
Prezent la un eveniment monden, omul de afaceri a recunoscut: ”Da, îmi doresc o fată cuminte și cred că aș putea-o găsi chiar în provincie. Nu-mi mai doresc femei geloase, care să mă chestioneze toată ziua unde sunt și ce fac”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.