Special pentru plecarea pe litoral, Ana-Maria şi-a schimbat look-ul, abordând o frizură afro.
„Am stat 7 ore să imi fac coafura asta, pe care am ales-o special pentru sezonul estival „Draga mea prietenă”, a adăugat simpatica vedetă.

Incepand de azi întreaga echipă „Draga mea prietenă” s-a mutat la mare, în Mamaia, pentru a fi in mijlocul distracţiei estivale. Cristina Cioran şi Paula Chirilă, prezentatoarele îndrăgitei emisiuni, îi vor molipsi cu energia lor inepuizabilă pe telespectatori, dar şi pe turiştii de pe plajă, vor oferi ponturi despre cele mai tari locuri de distracţie de pe litoral şi vor avea invitaţi unul şi unul, gata să împărtăşească poveşti interesante telespectatorilor şi turiştilor aflaţi pe plaja Mambo.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.