Theron a povestit că la acea vreme juca împreună cu Smith în „The Legend of Bagger Vance” perioadă în care acesta se pregătea pentru un alt proiect, „Ali”, în care urma să-l întruchipeze pe legendarul boxer Muhammad Ali.

„Prima oară când am lucrat împreună m-a pocnit direct în faţă. Se pregătea pentru Ali, iar eu l-am încurajat să-mi arate câteva dintre mişcările învăţate. Nu a calculat bine distanţa şi m-a făcut knock-out”, a declarat actriţa de 33 de ani.

Theron, care anul trecut a mai jucat alături de Smith în Hancock, a insistat însă că îi place să lucreze cu acesta, chiar dacă a căzut victima pumnului său puternic.

„Aş fi bucuroasă să fiu pocnită de Will oricând. Mi-a jurat că a fost un accident”, a declarat frumoasa blondă.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.