Și a avut dreptate! Pe scenă au intrat șase fete tinere și frumoase, care-și spun Free Dance și care au oferit un moment incendiar la Românii au talent!

Florin Călinescu a avut nevoie de ochelarii Mihaelei Radulescu pentru a privi mai bine momentul. “Sunt primii îngeri pe care îi văd pe pământ”, a mai apucat să spună același Călinescu, înainte ca fetele să se dezlănțuie pe scenă… și pe scaune!

Florin Călinescu a avut nevoie de ochelarii Mihaelei Radulescu pentru a privi mai bine momentul

Florin Călinescu a avut nevoie de ochelarii Mihaelei Radulescu pentru a privi mai bine momentul

La final, Pavel Bartoș a spus că “Smiley vrea să se însoare”, după acest moment, iar Florin Călinescu a oferit 7 de DA: patru de la jurați, doi din partea lui Pavel și a lui Smiley, dar și unul din partea staff-ului masculin al emisiunii.


Romanii au talent 2017: Free Dance – Dans burlesque pe romaniiautalent.protv.ro

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.