Cel mai interesant conflict între generaţii vine astăzi la ”Câştigi în 60 de secunde”. Mamă şi fiică fac echipă în cel mai tare gameshow din lume, în încercarea de a câştiga marele premiu- 100.000 de lei, puşi la bătaie de echipa de la ”Câştigi în 60 de secunde”.
Dan Negru dubleazã doza de adrenalină într-un nou sezon al show-lui pe care îl prezintă. Miza este una de douã ori mai mare: în acest sezon, concurenţii luptă mai înverşunat ca oricând pentru premiul de 100.000 de lei pus la bătaie de Dan Negru.
În această seară, de la 20:20, telespectatorii Antenei 1 vor putea urmări unul dintre cele mai interesante conflicte între generaţii. Nico a acceptat provocarea aruncată de Negru, de a-şi testa precizia şi îndemânarea în cel mai tare gameshow din lume, Câştigi în 60 de secunde, şi nu a venit singură, ci însoţită de fiica sa, Andra.
Nico a mărturisit că emisiunea Câştigi în 60 de secunde este singura la care fiica ei a acceptat să o însoţească, în primul rând pentru că îl place pe Dan Negru şi în al doilea rând pentru că de aici poate pleca acasă cu bani.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.