De la poveştile cu primul sutien pe care l-a deschis, până la prima experienţă cu substanţe halucinogene şi prima beţie, tânărul actor nu s-a ascuns, ba mai mult, a povestit cu lux de amănunte şi cum s-a trezit într-o cameră de hotel lângă un bărbat pe care nu îl mai văzuse niciodată.
„Eu nu prea dorm noaptea şi am obiceiul să sun. Într-o noapte am sunat la o companie aeriană şi am scos foarte ieftin un bilet de zbor până în Cipru, aşa că a doua zi am plecat. Ajuns acolo, m-am împrietenit cu nişte români şi am început să beau, am băut atât de mult încât când m-am întors la hotel, am intrat în camera altcuiva, iar dimineaţa când m-am trezit am văzut lângă mine un bărbat care dormea”, şi-a amintit Vladimir. Continuarea aventurilor sale poate fi văzută s-mbătă, de la ora 18.00 pe postul Antena 2.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.