Iulia Vântur a plecat în vacanță, în Italia, alături de familia sa. Vedeta a publicat pe o rețea de socializare o fotografie, în care apare alături de cele mai dragi ființe din viața sa.

„În brațele mamei iubitoare, sub protecția tatălui. Sunt fericită să-mi revăd părinții, prietena din copilărie, Liliana Bordianu și finuța mea, Sophia. Eric, Anca mi-ar fi plăcut să fiți și voi cu noi”, a scris Iulia Vântur, în dreptul fotografiei.

Iulia Vântur l-a lăsat pe Salman Khan și a plecat în Italia. Cu cine a apărut într-o fotografie

Recent, presa din India a scris că Iulia Vântur și Salmab Khan s-au despărțit. Deși cei doi nu și-au confirmat niciodată oficial relația, Iulia a publicat un mesaj pe Instagram, prin care lăsat să se înțeleagă că povestea lor de dragoste s-a terminat.

„Poate cea mai mare greșeală pe care am făcut-o în trecut a fost faptul că am crezut că iubirea însemna să găsești persoana potrivită pentru tine. Nu căuta persoana cu care vrei să-ți petreci viața. Trebuie să devii persoana cu care vrei să-ți petreci viața”, a scris Iulia. Însă, ulterior a șters postarea, care a strâns numeroase comentarii de la internauți din India

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.