continea doua banane, doua portocale, doua ciocolate, doua reviste oficiale ale clubului, o sticla de suc, un fes si un fular cu insemnele clubului. in plus, copiii-fotbalisti au fost recompensati cu cate o pereche de ghete Nike.
Fetele lui Becali au primit papusi Barbie si jocuri de puzzle. Teodora, cea mai mare dintre ele, a spus: „Nu stiu daca am fost cuminte, dar Mos Craciun mi-a adus daruri frumoase. imi doresc ca Mosul sa-i aduca tatalui meu titlul de campion”.
Corul teologic „Anastasis” a prezentat un program de colinde. Dupa serbare, reprezentantii gruparii din bulevardul Ghencea au oferit cadouri la Spitalul de boli cronice si geriatrie „Sf. Luca”, precum si la Centrul de copii „Sf. Macrina”.
inainte de impartirea cadourilor s-a tinut un minut de reculegere in memoria lui Gheorghe Tataru, antrenorul grupei 1992 a FC Steaua, care a decedat duminica, la varsta de 56 de ani.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.