Intervenţia nu a fost dificilă, iar manechinul se simte bine că a reuşit să-şi înfrumuseţeze nasul şi scape de complexe.

„E foarte bine, nu m-a durut nimic. Nasul este puţin amorţit , dar într-o săptămână o să se desumfle.  Nasul pe care-l aveam nu-mi plăcea. Când eram mică am căzut şi aveam nasul rupt. Se vedea foarte urât în poze şi trebuia mereu să le retuşez. Nu mă simţeam bine cu mine”, a declarat Alexandra, aseară, în emisiunea „Poveştiri de noapte”.

Aceasta nu este singura intervenţie chirurgicală la care a recus manechinul. În urmă cu doi ani, Alexandra şi-a mărit sânii iar mai apoi buzele.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.