„Bărbatul prezenta semne de lividitate cadaverică în momentul în care a fost găsit de către pompieri. Echipajul SMURD aflat la fața locului a declarat decesul bărbatului”, a precizat purtătorul de cuvânt al Inspectoratului pentru Situații de Urgență Neamț, Adrian Rotaru.

neamt 1Icon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 7

Trupul bărbatului luat de viitură în timp ce se afla cu vacile la păscut a fost preluat de Serviciul de Medicină Legală în vederea efectuării autopsiei pentru stabilirea exactă a cauzei morții.

Totodată, Poliția a deschis dosar penal pentru ucidere din culpă.

Citește și: VIDEO/ Durerea unui erou necunoscut dintr-un sat uitat de lume. Plânge după fetița pe care n-a putut s-o salveze de la înec

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.