Gemenele de la Cheeky Girls sunt intr-o forma de zile mari. Aflate in plina perioada de relansare, cele doua cantarete insetate de succes au planuri mari pentru viitor: lansarea unui parfum cu trei arome, dar si a unui film ce le va avea ca protagoniste.


Desi au devenit celebre pe plaiurile londoneze mai mult datorita scandalurilor amoroase in care au fost implicate – mai exact din cauza relatiei lui Cheeky Girl Gabriela cu parlamentarul britanic Lembit Opick, mult mai in varsta decat ea – cele doua romance vor sa se faca cunoscute si altfel.

Invitate sa aprinda brazii de Craciun

Revista ‘Story’ scrie in ultimul numar ca surorile Irimia pregatesc lansarea unui parfum ce la va purta numele si care va avea trei arome. Romancele au avut o idee originala: parfumul ce il vor lansa va fi format din doua sticle fuzionate, care vor contine doua esente diferite, adica doua parfumuri, iar esentele amestecate vor da un al treilea parfum. Mai mult, fetele au fost invitate sa aprinda luminile de Craciun in doua orase din Anglia, Blackpool si Seaham.


Pregatesc si un film artistic


Fetele de la Cheeky Girls pregatesc si un film artistic, ce va avea premiera, se pare, tot in aceasta iarna. Va fi o comedie neagra, iar actiunea se va petrece intr-un autobuz de lux, in Marea Britanie. Aici, mai multi tineri londonezi vor fi invitati cu scopul de a participa la filmarea unui videoclip Cheeky Girls, insa se vor lovi de fel de fel de intamplari neplacute, dar amuzante.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.