| Ştiri | Știri Externe

Soldații ruși ucid în mod deliberat copii ucraineni, reiese dintr-un film documentar realizat de o publicație ucraineană independentă

« Înapoi la articol

Comentarii (26)
Avatar comentarii

VolodimirZelenski 22.09.2023, 13:16

bituca   •  17.09.2023, 22:07

Mi-ar fi placut sa-i ascult.

Rusia a inceput razboiul. Merita absolut tot ce le facem. Inclusiv impingerea in campuri de mine.

Avatar comentarii

laurlaur2180 22.09.2023, 13:22

Foarte urat din partea lor!

Avatar comentarii

DMV75 22.09.2023, 13:34

Marica13   •  18.09.2023, 04:45

Ce guvern??...ei sunt acolo sa isi reprezinte interesele si ptr beneficiile lor.

Baiete ti-am spus ca esti atat de *** incat nici macar nu poti fi insultat?

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 22.09.2023, 13:49

Marica13   •  18.09.2023, 05:14

Sa plateasca.

Copilas, ti-am zis ca poti sa dispari, ca nu ma intereseaza parerea ta?

Avatar comentarii

DMV75 22.09.2023, 15:16

AlexandraMilu   •  18.09.2023, 06:00

Eu cred ca m-aș muta din acea zona...

*** atat timp cat raspunsi te inteterseaza, si ce este cel mai important te afecteaza. Sar nu ai atat de multa inteligenta sa intelegi astfel de aspecte. Esti doar un postac spalat pe creiei, fara imaginatie si fara personalitate. Iar au last usile deschise la saloane si pacientii fara medicamente?

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Avatar comentarii

ex_nihilo 22.09.2023, 16:08

Andreeafunduc   •  18.09.2023, 00:56

Interesant!

500 uciși de ruși față de 500000 uciși de americani fă diferența 1 leu față de o 1000 în buzunar și vei înțelege FAȚA AMERICII, NECUNOSCUTĂ "60 minutes" Reporter "Am auzit că 500 DE MII de copii au murit în Irak! Un număr uriaș; mai mulți decât câți au murit la Hiroshima, și care tot din cauza dvs! E oare un preț care merita plătit?" Madeleine Albright "Cred c-a fost o alegere dificilă dar credem c-a meritat" — Madeleine Albright Secretar de Stat al SUA/12 Mai 1996 — https://youtu.be/FbIX1CP9qr4

Avatar comentarii

Simona.T 22.09.2023, 16:49

va veni o vreme cand vor plati pentru asta

Avatar comentarii

Mada21 22.09.2023, 17:05

Monștri ????????..

Avatar comentarii

DMV75 22.09.2023, 17:19

Perrrkele   •  18.09.2023, 08:52

Păi p-alea le vedem doar în filme :))

Nu te obosi, splatii pe creier care posteaza aici oricum nu vor intelege. Slugile cu un singur stapan vor continua sa creada ca Statele Ipocrite ale Americii vor doar binele universal. Diferneta dintre ei si rusi ca unii folosesc o manusa de catifea si ceilalti una de fier. Rezultatele...aceleasi.

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 22.09.2023, 19:46

@IQ75, pana una alta, tu ma mentionezi in postarile tale.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.