| Ştiri | Știri Externe

Autoritățile suedeze se luptă să stabilizeze un feribot avariat, care pierde petrol în Marea Baltică

« Înapoi la articol

Comentarii (13)
Avatar comentarii

VarlanNeculai 31.10.2023, 12:51

Atata poluare. Asa ne taiem craca de sub noi.... Nu ne mai saturam de facut rau

Avatar comentarii

bituca 31.10.2023, 12:56

Ce facem noi cu această poloare asta e întrebarea?

Avatar comentarii

ionels 31.10.2023, 13:00

Nici in ziua de azi nu l-au stabilizat.

Avatar comentarii

mica 31.10.2023, 13:24

Iar ne batem joc de planeta noastră.

Avatar comentarii

Frumosul1 31.10.2023, 14:00

Poluarea dăunează strict sănătății sper sa țină sub control feribotul sa nu mai curgă petrol în apă

Avatar comentarii

mariussorin75 31.10.2023, 15:19

o sarcina destul de dificila la conditiile meteo de acolo

Avatar comentarii

liviudumitriu 31.10.2023, 15:21

ia zi, chiar ce facem.... atat de penibil, crezi ca poți face tu ceva

Avatar comentarii

Vale25 31.10.2023, 20:40

Sunt situații care puteau fi evitate! Nu au deloc simț de răspundere unele persoane!

Avatar comentarii

TheRealGicaContra 31.10.2023, 21:56

Un feribot nu cară petrol! Probabil că e combustibil greu ( foarte puțin probabil) sau motorină.

Avatar comentarii

nicoleta1 01.11.2023, 14:41

Feribotul trebuie stabilizat cit mai repede

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.