După ce, în urmă cu câteva zile, a fost atacată de câini în faţa casei sale, Andreea Marin şi-a împărţit vecinii în două tabere: cei care îi dau dreptate şi cei care o critică pentru atitudinea ei faţă de animale. Andreea Marin a reacţionat dur după ce un bărbat a acuzat-o că nu sponsorizează adăposturile de câini.

„Domnul cel mai probabil nu mi-a acceptat donaţia din orgoliu. Noi am vorbit la telefon exact înainte de emisiune. Eu am fost la alt post de televiziune pentru că acest domn a insistat. Prima oară am spus nu şi până la urmă am mers. Eu nu sunt genul de om care doar vine, sunt genul de om care se documentează. Am văzut cazuri de persoane care pur şi simplu au fost devorate de câini. Adăposturile de stat, majoritatea, sau doar câteva, nu sunt cea mai bună soluţie. Dar pentru viaţa noastră şi a copiilor noştri, adăposturile sunt singura situaţie.După ce am fost atacată, am rugat toţi vecinii să-şi ţină câinii în curte, sau chem autorităţile”, a declarat Andreea Marin la Antena Stars.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.