Despărţirea dintre vedeta TVR Albertina Ionescu şi Ştefan Lungu s-a produs în 2010. Locul ei a fost luat de Anca Lungu, prezentatoarea Observatorului de Weekend de la Antena 1. Prințesa Polonic şi Ştefan s-au cunoscut în perioada în care el era încă însurat cu Albertina, dar, conform propriilor mărturisiri, relaţia se terminase deja de un an.

0-327890-thumb_240_x_281_0312748albertina_ionescu_stefan_lungu.jpg

Acest aspect nu a împiedicat-o pe vedeta Antenei 1 să îi dea o șansă. “Sunt o persoană care nu judecă alți oameni. Niciodată nu știi ce se întâmplă dincolo de ușile oamenilor. Nu am privit în niciun fel, am privit omul, am cunoscut omul, mi-a plăcut sufletul lui. E un om minunat lângă care vreau să îmbătrânesc, cu care am un copil și cu care vreau să îmi trăiesc toată viața, nu mai contează ce a fost, cum a fost, important e că e bine”, a declarat, pentru Libertatea, Anca Lungu.

anca_rusu_logodit_stefan_lungu.jpg

Cei doi au o fetiță adorabilă, Natalia, care a împlinit luna trecută doi ani și au de gând să nu rămână singura moștenitoare a familiei. “Nu am făcut niciun plan în privința asta, probabil că la un moment dat, da, Natalia va avea un frate sau o soră. Și eu și Ștefan avem câte un frate, e o relație foarte frumoasă, e o legătură foarte puternică între frați și mi-ar plăcea ca Natalia să aibă parte de așa ceva”, ne-a mărturisit știrista.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.