„Dragostea cere sacrificii, iar eu iubeam muzica și nu mă interesau mașinile, ieșitul prin club sau altele. Îmi doream doar să intru în studio. Așa că așteptam banii de pe alocație ca să mă duc la studio. (…) Întâmpini eforturi în orice domeniu când îți dorești ceva și vrei să te perfecționezi. Dar pentru mine nu a fost greu, pentru că dacă faci ceea ce îți place, efortul nu se face simțit”, a spus Connect-R, luni, pentru emisiunea „Draga mea prietenă”, de la Kanal D.
Ștefan Mihalache, cunoscut cu numele de scenă Connect-R, a intrat prima oară într-un studio în 1997, când a înregistrat piesa „Observ”, împreună cu colegii lui din trupa Gigantii.
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.