Michael Jackson era îndrăgostit de o acrobată japoneză

Deşi gurile rele au spus despre Michael că ar iubi mai mult copiii decât femeile, acesta era îndrăgostit de o acrobată niponă, mai tânără cu 20 ani decât el, căreia, în ultimul timp, megastarul  i-a făcut o curte asiduă. Noriko Takahashi, norocoasa care a reuşit să-i fure inima cântăreţului, este angajată a Cirque de Soleil şi fostă gimnastă.Cei doi s-au întâlnit în culisele unui spectacol, după care Michael a ru

0-158044-michael.jpgDeşi gurile rele au spus despre Michael că ar iubi mai mult copiii decât femeile, acesta era îndrăgostit de o acrobată niponă, mai tânără cu 20 ani decât el, căreia, în ultimul timp, megastarul  i-a făcut o curte asiduă.

Noriko Takahashi, norocoasa care a reuşit să-i fure inima cântăreţului, este angajată a Cirque de Soleil şi fostă gimnastă.

Cei doi s-au întâlnit în culisele unui spectacol, după care Michael a rugat-o  să-i facă o  reprezentaţie privată. Frumoasa acrobată l-a refuzat însă politicos.

Cu toate acestea starul a invitat-o să  evolueze alături de el pe scenă în concertele pe care  ar fi trebuit să le aibă în această vară la Londra.

Votează articolul!

 
ziare powered by Distinct New Media