Într-un decor de vis, Simona a spus ”DA!” în mare secret. Cei doi au preferat să fie singuri și să se bucure în intimitate de acest moment important din viața lor. Urmează însă să facă o nuntă și în țară, cu invitați, anul viitor.
Acum câteva luni, Simona ne spunea că visul ei este să se mărite în Italia, iar acum se pare că dorința s-a concretizat. Știrista s-a căsătorit în Verona. Pe alesul ei îl cheamă Sorin Pintilie și lucrează în domeniul bancar.
Frumoasa de 26 de ani a oficializat astfel o relaţie ce durează deja de ani buni şi care a fost “încununată” cu două inele de logodnă.
“Ne-am dorit o căsătorie în altă ţară, ca o vacanţă, doar noi doi. Am ales Italia, o ţară pe care o iubim şi în care ne-ar plăcea să trăim, dar nu a fost aşa uşor pe cât am crezut. Principalele motive pentru care nu s-a realizat până astăzi au fost actele, dar şi faptul că am fost ocupaţi cu achiziţionarea unui apartament şi mutarea în casă nouă”, ne spunea Simona în aprilie.


26-5__8_.jpgIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 12

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.