Vara l-a prins pe îndrăgitul interpret şi producător Adi Sînă în plină campanie X Factor. Audiţiile acestui megashow au revenit în marile oraşe ale ţării, astfel că membrii juriului au un program foarte încărcat în perioada estivală.
Alãturi de trupa Akcent, Adrian are foarte multe concerte atât pe plajele din ţară cât şi în străinătate, însă programul încărcat nu îi permite niciodată să mai rămână câteva zile acolo.  Mare amator al sporturilor nautice, Adi a declarat recent că şi-ar dori o mica vacanţă în Portugalia, pe care să o dedice exclusiv surfingului, un sport despre care spune că este modul lui de relaxare şi, câteodată, cea mai bună reţetă pentru a-şi testa adrenalina.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.