După ce a fost învins de Andreea Tonciu în urma unui pariu, Măruță a fost nevoit să danseze în platoul emisiunii. Tonciu a venit să râdă de adversarul său, însă a fost luată la întrebări de Măruță: „Tonciu, sincer, ai chiloți pe tine?”.

Bruneta a răspuns amuzată: „Mai sincer, nu. I-am dat jos pentru că erau înflorați și se vedeau prin rochie”. „În pauza publicitară Tonciu a mers și și-a luat chiloțeii pe ea”, a dezvăluit ulterior Măruță.
În urmă cu o săptămâna Andreea Tonciu a mers în platoul emisiunii „Happy Hour” pentru a pune la cale un nou pariu cu Maruţă pentru, de data aceasta ea urmând să răspundă la întrebări din biologie. Ea a acceptat noul „târg” şi a promis că se va face blondă în cazul în care va pierde. De partea cealaltă, Măruţă urma să facă lucrul la care nu a fost niciodată bun: să danseze. Soțul Andrei a pierdut și a fost nevoit să danseze.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.