”Sigur că da, mai ales că fetele seamănă mai mult cu taţii lor, ştii cum e.  Serios vorbind, chiar îmi doream şi o fetiţă, o păpuşă pe care s-o răsfăţ, care să fie apărată şi adorată şi de către David”, a mărturisit prezentatorul TV, într-un interviu pentru apropotv.ro.
Andra şi Cătălin Măruţă vor avea o fetiţă în luna iulie. Prezentatorul TV a mărturisit că fiul lor, David, este încântat de faptul că va avea o surioară.
”O aşteaptă fericit şi foarte nerăbdător, nu înţelege de ce nu vine barza mai repede, se gândeşte la fetiţa ca la cea mai de preţ prietena şi jucărie, nu ştiu exact ce e în căpşorul lui, ce înţelege el prin surioară”, a adăugat Măruţă.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.