Cu siguranţă că tânăra din filmuleţ îşi dorea de multă vreme să conducă un motoscuter. Probabil era convinsă că vehiculul este la fel de uşor de condus precum o bicicletă. Însă, de foarte puţine ori, lucrurile merg conform planului. După ce a urcat pe motoscuter şi l-a pornit uşurinţă, semn că a fost atentă la acest aspect, tânăra a reuşit performanţa de a intra cu el într-o remorcă parcată pe marginea străzii. Deşi drumul era liber, tânara nu a putut stăpâni vehiculul şi l-a înfipt în singurul autoturism parcat.
Protagonista a demonstrat reale calităţi de cascador reuşi să se ridice rapid, aparent fără a fi suferit nicio zgârâietură.
Un lucru este însă sigur: va mai trece o vreme până când domnişoara se va mai urca singură pe un motoscuter. Sau cel puţin până nu va lua lecţii de conducere.
 

 
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.