Fetița, care are acum vârsta de șase ani, este pasionată de vals, este în clasa I, iar mama sa spune că se află „la nivelul întregii clase”.
„La școală, Eliza se descurcă la nivelul clasei, ca toți colegii ei, adică ia „foarte bine”, mai ia și „bine, dar nu asta contează. Știe să scrie, știe să socotească, mai mănâncă câte o literă, dar crede că școala e un adevărat paradis. Așa vede ea lucrurile acum”, a povestit Adriana Iliescu, în emisiunea „Drept la Țintă”, de la Kanal D.
Eliza a avut deja parte de o discuție în care mama ei i-a explicat de ce nu are tată. „I-am explicat despre ce e vorba, i-am spus că în lumea aceasta există familii firești, cu mamă și tată, dar există și copii care cresc cu un singur părinte sau fără nici unul. Important e să fie un copil care să-și urmărească drumul și să creadă că nu a venit întâmplător pe lume”, a declarat Adriana Iliescu, la Kanal D.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.