Marcel Pavel s-a căsătorit în 1992 cu Violeta Șmîșleaeva, fostă balerină a Teatrului Bolșoi din Moscova. Cuplul are trei copii. Cei doi băieți, Sasha și Richard, sunt amândoi interesați de oportunitatea unei cariere muzicale. În 2013, Violeta i-a dăruit și o fetiță minunată, care a primit două nume Ioana și Iuvenalia după bunicul ei din partea mamei.

Sanda Ladoși este căsătorită, din anul 2006, cu Ștefan Tache, împreună cu care are doi copii. vedeta și Marcel Pavel nu sunt doar buni colegi, ci și foarte buni prieteni de familie.

Interpretul și soția sa au fost invitați de Sanda Ladoși la masă, la ea acasă.

Marcel Pavel, festin acasă la Sanda Ladoși.  Artistul, copleșit

Marcel Pavel, festin acasă la Sanda Ladoși. S-au delectat cu super delicatese | FOTO

Atmosfera din casa Sandei Ladoși a fost una de care Marcel Pavel a fost foarte încântat. În plus, artistul și consoarta sa s-au bucurat de o masă copioasă, cu delicatese filipineze care mai de care mai apetisante.

Marcel Pavel, festin acasă la Sanda Ladoși. S-au delectat cu super delicatese | FOTO

„Am fost invitați de către draga mea colegă si prietenă Sanda Ladoși,la un festin filipinez! Bucatele au fost delicioase,iar atmosfera creată de gazda noastră(Sanda Ladoși),a fost deosebită!”, și-a lăudat Marcel Pavel colega de breaslă.

Marcel Pavel, festin acasă la Sanda Ladoși. S-au delectat cu super delicatese | FOTO

Marcel Pavel, festin acasă la Sanda Ladoși. S-au delectat cu super delicatese | FOTO

Vezi subiectele la matematică de la Bac 2026 și subiectele la istorie de la Bacalaureat!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.